Свечано отварање кошаркашког терена

Последњег наставног дана ове школске године наша школа је имала ту част да у нашем дворишту свечано буде отворен кошаркашки терен који је донирала компанија „Бросе“, која успешно послује у нашем граду.

Свечаном отварању терена присуствовао је генерални директор компаније Матијас Тупи, директор за људске ресурсе Енди Шмит, градоначелник Александар Стевановић, градска менаџерка Маја Витман, као и директорка наше школе Драгана Крстић.

За многобројне окупљене ђаке, атракција је био Tricky, регионална звезда баскета, младима познат и са друштвених мрежа. Ђаци нису крили одушевљење, а директорка је истакла како ће овај терен бити од велике користи како ђацима, тако и младима који живе у насељу Стрелиште.

Захваљујемо компанији „Бросе“ која је још једном показала да је друштвено одговорна.

Захваљујемо и наставници енглеског језика Светлани Вучићевић на симултаном преводу.